مسابقه  شگفت انگیز  مختص  آپلودکنندگان (فروشنده فایل)  و  بازاریابان فایل  مهرماه  99

از سری مسابقات ویژه سایت داک سیتی  بازه بسیار عالی با توجه به موقعیتی که در خونه سپری میکنید و پیشگری از ویروس کرونا رو دارید !!!!

 

خوب شاید فکر کنین چطوری هست ؟؟ از کجا باید شروع کرد؟؟؟ قضیه چیه؟؟ درامد راحت بدون سختی؟؟مگه میشه؟

 

باید گفت همه اینا واقعیت داره!!! و امکان پذیره فقط با اندکی زمان که ارزششو حتما داره.

 خوب بریم سر اصل مطلب !!!اصلا بازاریابی فایل چیه ؟؟ چجور راه درآمدی ؟؟ بدرد میخوره؟؟

وقتم تلف نشه!!!!

جواب تک تک سوالاتتون پیش ماست پس با ما باشین در ادامه این مسیر پر از پول 

 

بازاریابی فایل : این میشه که یکی سری از افراد فایل های ارزشمندی برای فروش دارند وبرای فروش گذاشتند با این تفاوت که چون میدونن فروششون نیاز به یک فرد با تجربه و ماهر داره ،یک درصد بازاریابی از مبلغ کل فایل رو اختصاص به سهم بازاریاب که شما باشین میکنند.که با تبلیغ فایل در سایت |وبلاگ|کانال تلگرام | و اینستا منجر به فروش بیشتر و درامد بیشتر نسب به اون فایل میشه

 

تازه داستان بازاریابی فایل هنوز اولشه :::

 

تو سایت داک آموزش های بازاریابی فایل قرار داده شده که شما با صرف چند دقیقه میتونین به صورت اتومات مطالب افراد دیگه در وبلاگ یا سایتتون قرار بگیره و بعد هدایت کاربر از وبلاگ یا سایت شما زمانی که منجر به فروش شد مبلغ بازاریابی اتومات به حساب کاربری شما اضافه می شود:::.
داک سیتی برای شما عزیزان ازابتدا مهرماه تا  30 مهرماه  ماه  1399  مسابقه ویژه با مبالغ ویژه قرار داده -که  با توجه به توضیحات بالا حتما متوجه این شدین که شما کافیه ی فقط عضو سایت بشین حتی اگه فایلی برای فروش ندارین تنها از نمونه سایت های بازاریابی فایل داک سیتی استفاده کنین که با یک تیر دو نشون میزنین هم تو مسابقه ورود پیدا میکنین هم  یک سایت رایگان در اختیار تون قرار گرفته 

که میتونین به بقیه معرفی کنین هم هر فایلی که با لینک بازاریابی شما به فروش برسه درصد مبلغ بازاریابی رو به جیب خودتون زدین!!!

 


مرحله مرحله تا فروش فایل در فروشگاه  اختصاصی

بازاریابی فایل یک مرحله از اقدامای سایت هست ::خوب به نظرتون وقتش نرسیده فایلای که تو سیستمون تو دوران دانشگاه و تحصیل و ... ارایه دادین از پروژه های دانشجویی گرفته تا فایل های لایه باز تا هرچی که فکر کنین رو تو فروشگاه خودتون به صورت رایگان به فروش برسونید!!!!


با توضیحات بالا همچنین تیم بازاریاب فایل داک سیتی فایلتون در عرض یک ماه به فروش چشمگیری تبدیل میشه که خودتون هم شگفت زده میشید!!! 


1 مهرماه 99  تا 31 مهرماه  فرصت عالی برای داشتن یک فروشگاه رایگان + یک هدیه عالی!!