در خدمت شما عزیزان هستیم با پنجمین مسابقه مختص بازاریابان و آپلود کنندگان فایل

تیم همیشه فعال داک سیتی با توجه به اهداف پیش رو برنامه عالی رو برای شما عزیزان در این تابستان طلایی اختصاص دیده تا توی این گرما لذت درآمد راحت و گفته خودمون مثل آب خوردن رو براتون بچشونه !!!

خوب شاید فکر کنین چطوری هست ؟؟ از کجا باید شروع کرد؟؟؟ قضیه چیه؟؟ درامد راحت بدون سختی؟؟مگه میشه؟

باید گفت همه اینا واقعیت داره!!! و امکان پذیره فقط با اندکی زمان که ارزششو حتما داره.
 خوب بریم سر اصل مطلب !!!اصلا بازاریابی فایل چیه ؟؟ چجور راه درآمدی ؟؟ بدرد میخوره؟؟
وقتم تلف نشه!!!!
جواب تک تک سوالاتتون پیش ماست پس با ما باشین در ادامه این مسیر پر از پول

بازاریابی فایل : این میشه که یکی سری از افراد فایل های ارزشمندی برای فروش دارند وبرای فروش گذاشتند با این تفاوت که چون میدونن فروششون نیاز به یک فرد با تجربه و ماهر داره ،یک درصد بازاریابی از مبلغ کل فایل رو اختصاص به سهم بازاریاب که شما باشین میکنند.که با تبلیغ فایل در سایت |وبلاگ|کانال تلگرام | و اینستا منجر به فروش بیشتر و درامد بیشتر نسب به اون فایل میشه

تازه داستان بازاریابی فایل هنوز اولشه :::

تو سایت داک آموزش های بازاریابی فایل قرار داده شده که شما با صرف چند دقیقه میتونین به صورت اتومات مطالب افراد دیگه در وبلاگ یا سایتتون قرار بگیره و بعد هدایت کاربر از وبلاگ یا سایت شما زمانی که منجر به فروش شد مبلغ بازاریابی اتومات به حساب کاربری شما اضافه می شود:::.داک سیتی برای شما عزیزان از آبان تا اسفند  ماه مسابقه ویژه با مبالغ ویژه قرار داده -که  با توجه به توضیحات بالا حتما متوجه این شدین که شما کافیه ی فقط عضو سایت بشین حتی اگه فایلی برای فروش ندارین تنها از نمونه سایت های بازاریابی فایل داک سیتی استفاده کنین که با یک تیر دو نشون میزنین هم تو مسابقه ورود پیدا میکنین هم  یک سایت رایگان در اختیار تون قرار گرفته
که میتونین به بقیه معرفی کنین هم هر فایلی که با لینک بازاریابی شما به فروش برسه درصد مبلغ بازاریابی رو به جیب خودتون زدین!!!

مرحله مرحله تا فروش فایل در فروشگاه  اختصاصی

بازاریابی فایل یک مرحله از اقدامای سایت هست ::خوب به نظرتون وقتش نرسیده فایلای که تو سیستمون تو دوران دانشگاه و تحصیل و ... ارایه دادین از پروژه های دانشجویی گرفته تا فایل های لایه باز تا هرچی که فکر کنین رو تو فروشگاه خودتون به صورت رایگان به فروش برسونید!!!!

با توضیحات بالا همچنین تیم بازاریاب فایل داک سیتی فایلتون در عرض یک ماه به فروش چشمگیری تبدیل میشه که خودتون هم شگفت زده میشید!!!

تیر تا شهریور 1398  فرصت عالی برای داشتن یک فروشگاه رایگان + یک هدیه عالی!!به استحضار همکاران گرامی می رساند که مسابقه شماره 5 سایت، ویژه بازاریابی و آپلود کنندگان محصولات، و زیر مجموعه بگیران از ساعت 12:00روز9 تیرماه لغایت ساعت ۰۰:۰۰ روز 31 شهریور ماه98 برگزار خواهد شد.
در پایان زمان مسابقه، برای کاربران برتر سایت داک سیتی، که بیشترین فعالیت را در زمینه بازاریابی محصولات و آپلود فایل و زیر مجموعه گیری داشته باشند، جوایزی به شرح زیر، در نظر گرفته شده است:
نفر اول: 1/500/000 ریال،
نفر دوم: 500/000 ریال،
نفر سوم: 300/000ریال،
نفر چهارم: 200/000ریال،
نفر پنجم: 100/000ریال،
آموزش بازاریابی و زیر مجوعه گیری و در سایت قرار گرفته است